TRANSSIB
Aktualności,  Inne,  Kolej Transsyberyjska,  Prelekcje podróżnicze,  Rosja

Prelekcja podróżnicza „Kolej Transsyberyjska”

W sobotę 20 lutego o godz. 18:00 zapraszam serdecznie wszystkich Czytelników strony na bezpłatną prelekcję on-line. Tematem facebookowego spotkania będzie historia i współczesność Kolei Transsyberyjskiej. Szczegóły w niniejszym wpisie.

Kolej Transsyberyjska – marzenie każdego miłośnika podróży i pasjonata wschodnich klimatów. Od ponad 100 lat stanowi swoisty „kręgosłup” Rosji spajając jej azjatycką i europejską część.
Zapraszam na przejazd 9288 kilometrów z Moskwy do Władywostoku. Opowiem o historii powstania Kolei Transsyberyjskiej i o współczesnych realiach podróży. Oczywiście nie będzie to tylko podróż pociągiem z punktu startu do mety. Po drodze będziemy zatrzymywać się i zwiedzać wiele interesujących rosyjskich miast – m.in. Krasnojarsk, Irkuck, Ułan-Ude czy Władywostok. Na naszej trasie znajdzie się naturalnie również „perła Syberii”, czyli Jezioro Bajkał.
W trakcie slajdowiska skupię się także na poradach praktycznych dotyczących organizacji podróży Koleją Transsyberyjską – opowiem ile czasu potrzeba na taką podróż, jak się spakować, wyżywić i ile to wszystko kosztuje.Na prelekcję zapraszam w sobotę 20 lutego 2021 roku. Zaczynamy o godzinie 18:00. Spotkanie potrwa około półtorej godziny i będzie transmitowane na fanpage’u https://www.facebook.com/wostokpodroze. By uczestniczyć w prelekcji po prostu odwiedź fanpage Wostok Podróże (www.facebook.com/wostokpodroze) – transmisja będzie widoczna w pierwszym poście. Prelekcja będzie zarchiwizowana i pozostanie udostępniona do późniejszego odtworzenia – zapraszam do obejrzenia:

Udział w spotkaniu jest bezpłatny! Jeśli jednak ktoś ma życzenie docenić moją pracę nad prelekcjami, można to zrobić poprzez szybki przelew Blik/Revolut na numer 664 474 323 albo tradycyjnie na konto: 58 1140 2004 0000 3202 4285 4338. Z góry dziękuję!

Do zobaczenia!

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *