Aktualności,  Armenia

Armenia – prelekcja podróżnicza on-line

Serdecznie zapraszam na kolejną prelekcję podróżniczą on-line poświęconą tematyce krajów obszaru postradzieckiego. Wspólnie odwiedziliśmy już wiele zakątków Rosji i Gruzji, a teraz chcę opowiedzieć Państwu o Armenii.

Prelekcja odbyła się w sobotę 10 grudnia 2022 r. o godz. 18:00. Zapraszam do jej obejrzenia:

W trakcie 1,5-godzinnego spotkania odkryjemy najciekawsze i najpiękniejsze regiony tego górzystego kraju. Przedstawię m.in. liczne zabytki Erywania i jego okolic oraz rejon Jeziora Sewan – „ormiańskiego morza”. Wybierzemy się również na zachód kraju – w pobliże granicy z Turcją oraz na południe, by podziwiać wspaniałe ormiańskie monastery i tajemniczy kompleks megalityczny. Nie zabraknie też praktycznych wskazówek i porad dotyczących planowania podróży do Armenii.

Jak zawsze udział w spotkaniu jest bezpłatny! Jeśli ktoś z Państwa ma życzenie docenić moją pracę nad prelekcjami i blogiem, a w zamian otrzymać wartościową literaturę podróżniczą, zachęcam do zakupu mojego przewodnika po Moskwie, który ukazał się na początku tego roku: https://sklep.wostokpodroze.pl/…/Przewodnik-po…/32
Moją działalność można też wesprzeć poprzez serwis BuyCoffeeTo – https://buycoffee.to/wostokpodroze
Z góry dziękuję i do zobaczenia!

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *