O Autorze | Kontakt

Wostok (z rosyjskiego: восток) znaczy „wschód”. Celem istnienia strony jest popularyzacja podróży do krajów położonych na wschód od Polski w znaczeniu obszaru postradzieckiego – przede wszystkim Federacji Rosyjskiej, a także Ukrainy, Gruzji, Armenii czy Azerbejdżanu (lista krajów będzie się poszerzać wraz z powrotem do normalnego podróżowania).

Autorem bloga jest Tomasz Jeżowski – licencjonowany pilot wycieczek i przewodnik miejski po Krakowie. Od 2013 roku regularnie odwiedza „wostoczne” kraje. Spędza znaczną część roku podróżując po wschodzie – z grupami turystycznymi oraz samotnie. Gdy nie jest w podróży poza Polską wówczas oprowadza turystów po Krakowie w językach angielskim, rosyjskim i polskim.

Więcej informacji o Autorze znajdziesz na jego prywatnej stronie-wizytówce.

Wszystkie zdjęcia na stronie są wykonane przez Autora chyba, że jasno napisano inaczej podając źródło (link) zdjęcia. Podobnie wszystkie teksty zostały napisane przez Autora. Jeśli jest inaczej to Autor umieszcza je w cudzysłowie również podając źródło.

Jeśli chcesz w namacalny sposób podziękować Autorowi za jego pracę nad stroną możesz to uczynić poprzez wsparcie go na portalu Patronite albo stawiając mu wirtualną kawę
Ogromne podziękowania za wszelkie wpłaty, przyczynią się one do powstania przewodnika po Moskwie!

Serdecznie zapraszam do kontaktu poprzez poniższy formularz: