O Autorze | Kontakt

Wostok (z rosyjskiego: восток) znaczy “wschód”. Celem istnienia strony jest popularyzacja podróży do krajów położonych na wschód od Polski w znaczeniu obszaru postradzieckiego – przede wszystkim Federacji Rosyjskiej, a także Ukrainy, Gruzji, Armenii czy Azerbejdżanu (lista krajów będzie się poszerzać wraz z powrotem do normalnego podróżowania).

Autorem bloga jest Tomasz Jeżowski – licencjonowany pilot wycieczek i przewodnik miejski po Krakowie. Od 2013 roku regularnie odwiedza “wostoczne” kraje. Spędza znaczną część roku podróżując po wschodzie – z grupami turystycznymi oraz samotnie. Gdy nie jest w podróży poza Polską wówczas oprowadza turystów po Krakowie w językach angielskim, rosyjskim i polskim.

Więcej informacji o Autorze znajdziesz na jego prywatnej stronie-wizytówce.

Wszystkie zdjęcia na stronie są wykonane przez Autora chyba, że jasno napisano inaczej podając źródło (link) zdjęcia. Podobnie wszystkie teksty zostały napisane przez Autora. Jeśli jest inaczej to Autor umieszcza je w cudzysłowie również podając źródło.

Jeśli chcesz w namacalny sposób podziękować Autorowi za jego pracę nad stroną możesz to uczynić poprzez wsparcie go na portalu Patronite albo przesyłając mu Blik/Revolut na numer +48 664 474 323 lub wpłatę bezpośrednio na konto: 58 1140 2004 0000 3202 4285 4338.
Ogromne podziękowania za wszelkie wpłaty, przyczynią się one do powstania przewodnika po Moskwie!

Autor zastrzega, że nie jest zainteresowany żadną typową dla blogerów formą współpracy. Oznacza to, że m.in. nie napisze żadnego artykułu sponsorowanego ani nie będzie wychwalał otrzymanego w “prezencie” sprzętu.
Natomiast bardzo chętnie przyjedzie do Twojego pubu podróżniczego/instytucji kultury/zakładu pracy z ciekawą prelekcją podróżniczą, przygotuje dla Ciebie Twój wymarzony plan podróży, a przede wszystkim – może stać się pilotem-przewodnikiem Twojej wyprawy na Wostok!

Serdecznie zapraszam do kontaktu poprzez poniższy formularz: