Aktualności,  Moskwa

Projekt: Przewodnik po Moskwie

Mój plan na rok 2022 to wydanie kompleksowego przewodnika po stolicy Rosji – Moskwie. Wierzę, że uda mi się go zrealizować z Państwa pomocą.

Przewodnik po Moskwie ukazał się w formie e-booka w maju 2022 r. Więcej o procesie jego tworzenia i wydania można przeczytać tutaj, a przewodnik jest do nabycia za cenę 29 zł pod tym linkiem.

Wszystkie pozytywne komentarze z Państwa strony, które otrzymuję po prelekcjach oraz pod artykułami i filmami na YouTube pozwoliły mi mocniej uwierzyć w sens swojej pasji i działalności i odważyć się na nowe, większe wyzwania.

Chciałbym spełnić swoje marzenie i jednocześnie przysłużyć się dla rozwoju turystyki wydając przewodnik po Moskwie. Byłem w tym mieście już wiele razy, znam je dobrze i wierzę, że mogę stworzyć kompletny przewodnik po stolicy Rosji, który posłuży Państwu podczas zwiedzania!

Mam nadzieję, że w drugiej połowie tego roku będą już możliwe wyjazdy turystyczne do Rosji. Jeśli tak się stanie, wówczas będę chciał wykorzystać jesień i zimę na wyjazdy studyjne i zbieranie materiałów do opracowania przewodnika. Ten planuję wydać przed sezonem letnim 2022 roku.

Koszty takiego przedsięwzięcia są ogromne, dlatego postanowiłem założyć swój profil na portalu Patronite, który służy wsparciu twórców i projektów. Wierzę, że z Państwa pomocą uda mi się zrealizować tak ambitny cel! Każde wsparcie umożliwi mi też tworzenie jeszcze lepszych prelekcji, materiałów na stronę i kanał YouTube, które chcę udostępniać wszystkim Państwu bezpłatnie.

Każdy Patron otrzyma ode mnie coś w zamian, w zależności od wielkości dobrowolnej wpłaty – po szczegóły zapraszam na profil Patronite.

Istnieje, naturalnie, możliwość wpłaty bezpośrednio przez Blik na numer 664 474 323 lub konto Tomasz Jeżowski 58 1140 2004 0000 3202 4285 4338.

Z góry ogromnie dziękuję mając nadzieję, że spodoba się Państwu pomysł wydania przewodnika.

patronite

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *